O MNIE

Witam serdecznie!

Na imię mam Ivar, jestem fanem muzyki niemalże od dziecka. Sam grywam na gitarach, organizuję koncerty, jestem rockowym DJ-em i zajmuję się różnymi sprawami w branży muzycznej. Pracuję oficjalnie za ladą od 1990 roku, co świadczy zarówno o dużym doświadczeniu jak i wieloletnim zaufaniu, jakim darzą mnie klienci. Co ciekawe, to już drugie pokolenie kupuje u mnie płyty i ciuchy i coraz częściej słyszę w sklepie przekazywane pozdrowienia od rodziców, którzy byli moimi klientami dwadzieścia kilka lat temu.:) Między innymi takie kontakty spowodowały to, iż nie przeniosłem się ze sprzedażą do internetu. Również negatywne doświadczenia z wieloma producentami lub dystrybutorami wyrobiły we mnie przekonanie, że nie należy kupować „kota w worku”. U mnie w sklepie zawsze możesz sprawdzić realną, a nie wirtualną jakość koszulek (rzeczywistą grubość bawełny, sposób jej czesania, jakość nadruku itp.). Poza tym można je przymierzyć, co jest znaczące,gdyż rozmiarówka wielu firm znacznie różni się od siebie. XL z firmy A często jest o 3-4 cm szersza od XL z firmy B. Niektórzy producenci stosują także niekorzystne dla kupujących oszczędności nie przeszywając w odpowiedni sposób ściągaczy w kołnierzykach, przez co bardzo szybko się rozciągają i dekolt „zjeżdża” nam do pasa 🙂 Także zdjęcia w sklepach internetowych często są dodatkowo komputerowo „podrasowywane”, co zniekształca prawdziwy wygląd koszulek, flag z zespołami czy biżuterii. Ponadto mam w 99% koszulki z nadrukiem sitodrukowym,a dodatkowo unikalne ręcznie malowane !!! Rozpowszechniony obecnie nadruk cyfrowy jest znacznie tańszy, ale dużo mniej trwały,nieostry, a także powoduje na bawełnie „efekt ceraty”, więc również dodatkowe pocenie się skóry.

Oprócz sporego wyboru VINYLI, DVD i CD różnych wykonawców ( przede wszystkim hard-rockowych) sprowadzam wydawnictwa na indywidualne zamówienia, głównie z zagranicy, włącznie ze specjalnymi wydaniami z Japonii. Wielu z nich nie można dostać w dużych płytowych supermarketach, gdyż nie ma ich w dystrybucji na Polskę. Mam w ofercie sporo grup, które nie goszczą w audycjach radiowych, toteż mnóstwo moich klientów wychodzi ze sklepu z płytami muzyków, o których dotychczas nie mieli pojęcia, a którzy nierzadko biją na głowę znane nazwiska. Jeśli tylko jesteś otwarty na nowe dźwięki, a nie zaraziłeś się wszechobecną „mamoniowością” mediów, to na pewno kupisz u mnie płytki, którymi zadziwisz swoich znajomych czy rodzinę.

Poza koszulkami, bluzami,vinylami,DBD i CD posiadam w ofercie mnóstwo rockowych gadget’ów, takich jak : zapalniczki, portfele, plecaki, torby, biżuteria,stalowa ( standardowa i piercingowa), bandany,okulary przeciwsłoneczne,akcesoria gitarowe,biografie książkowe,kubki,kurtko skórzane-ramoneski,katany jeans, bojówki, łańcuchy i inne „pieszczochy”, więc każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie lub na prezent.

Stosuję układ koszulek logiczny (stylami muzycznymi), a nie alfabetyczny. Jeśli lubisz np. classic rock, to na jednym wieszaku masz grupy, po które przyszedłeś i takie, o których wcześniej nie myślałeś, że możesz je znaleźć, a także są w kręgu Twoich zainteresowań. Układ alfabetyczny jest bezsensowny, bo w takim przypadku obok Pink Floyd miałbyś koszulki Pidżamy Porno, co jest kompletnym absurdem.

Mam nadzieję, że dość klarownie przedstawiłem Wam swoją ofertę i zwróciłem uwagę na sensowność zakupów bezpośrednich, a nie internetowych. Bardzo rzadko łatwiej znaczy lepiej 🙂

Stoisko znajduje się w domu handlowym FENIKS przy wrocławskim Rynku na trzecim piętrze po jego prawej stronie na końcu!  Czynne od 10.00 do 19.00 od poniedziałku do soboty włącznie. Serdecznie zapraszam i bardzo proszę o pytania do sprzedawcy o interesujący Was towar,  gdyż w tak dużej jego ilości zawsze można coś przegapić. A szkoda, bo obecnie jest to chyba największy w Polsce sklep stacjonarny i zgromadziłem na jego przestrzeni naprawdę sporo interesujących Was koszulek i bluz.

Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam – Ivar.